YÜKLENİYOR...

Psikoloji İzmit | Uzman Psikolog / Aile ve Çift terapisti -Pınar Sarı Hekimci

Pınar Sarı Hekimci

Uzman Psikolog / Aile ve Çift terapisti  Pınar Sarı Hekimci

Pınar Sarı Hekimci

Uzman Psikolog / Aile ve Çift terapisti

Psikoloji izmit Danışmalık ve Eğitim Merkezi kurucularından Pınar Sarı Hekimci, Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Haliç Üniversitesi Uygulamalı (Klinik) Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlamıştır.

Lisans eğitimi sırasında kadın sığınma evinde kalan şiddet mağduru kadın ve çocuklara yönelik  Uludağ Üniveristesinin düzenlediği psikolojik destek projesinde yer almıştır.

Yüksek lisans eğitimi süresince Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünde süpervizyon alarak  psikoterapi çalışmalarına başlamıştır. Katıldığı çeşitli seminer ve süpervizyon çalışmalarının yanısıra aldığı sertifika düzeyindeki eğitimler içerisinde Bilişsel Davranışçı Terapi, Gottman Evlilik Terapisi I. ve II.Düzey,  EMDR I. Ve II.Düzey eğitimleri başta gelmektedir.

2011-2019 yıllarında İzmit’te özel bir psikiyatri kliniğinde, klinik psikolog olarak çalışmıştır.Ergen ve yetişkinlere bireysel danışmanlık ve terapi hizmetinin yanı sıra çift ve aile terapisi hizmeti vermektedir.

Ağırlıklı olarak travmatik yaşantılar, duygudurum bozuklukları, panik bozukluk, yaygın anksiyete bozuklukları, yeme bozuklukları üzerinde çalışmakta ayrıca öfke yönetimi, ilişkide yaşanan sorunlar, evlilik sorunları, sınav kaygısı, ergenlik dönemi sorunları, ebeveyn olarak yaşanan sorunlar, korkular ve stres üzerinde çalışmaktadır.

Uzman Psikolog/Aile ve Çift terapisti Pınar Sarı Hekimci, yetişkin ve ergenlerle bireysel psikoterapi, çift ve aile psikoterapisi ile  kurumsal eğitim-danışmanlık çalışmalarına Psikoloji İzmit Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde devam etmektedir.
 

Soru ve görüşleriniz için bana ulaşın!